تبلیغات
سیمان رنگی،آسفالت رنگی،رنگ سیمان،رنگ آسفالت، پیگمنت بایفروکس آلمان - سیمان رنگی، رنگ سیمان

سیمان رنگی، رنگ سیمان

تاریخ:سه شنبه 22 آذر 1390-03:26 ب.ظ

 

                                              سیمان رنگی

 

شرکت رنگچی شیمی نماینده انحصاری شرکت بایفروکس آلمان با نام تجاری لنکسز  اولین و برترین تولید کننده اکسید آهن و اکسید کروم درایران میباشد .

 

شرکت لنکسز از زیر مجموعه های شرکت بایر آلمان میباشد که این شرکت نزدیک به یک قرن سابقه در تولید  اکسید آهن و اکسید کروم داشته و رنگدانه های  این شرکت  با نام پیگمنت بایفروکس بیش از ده سال است که در صنعت ساختمان در ایران جایگاه بسیار مناسبی را پیدا نموده است.

سالهاست استفاده از پیگمنتهای بایفروکس در ایران را میتوان به وضوح در معابر شهری ،پارکها،پیستهای دوچرخه سواری،زمینهای بازی و حتی نمای ساختمانها دید.

با توجه به استفاده از این پیگمنتها در صنعت ساختمان به صورت ترکیب با سیمان و تولید سیمان رنگی میتوان استفاده از سیمان رنگی تولید شده را  در اجرای نمای ساختمانها، برجها ،نمای شهرکها و حتی پروژه های مسکن مهر نام برد.همچنین پیگمنتهای اکسید آهن بایفروکس را میتوان در سنگهای مصنوعی ،سنگهای دکوراتیو,کفپوشهای بتنی ،کفپوشهای رزینی،کفپوشهای لاستیکی ،سفال سقفی،آجر،موزائیک ،موزائیک گرانیتی ،سنگفرشهای خیابانی،جداول خیابانی،مبلمان شهری قطعات بتنی،دیواره های پیش ساخته ، کفسازی صنعتی ،الکترود، چرم مصنوعی، رنگ ساختمانی، و موارد مشابه استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگیهای اکسید های آهن بایفروکس، استفاده آن در آسفالت جهت تولید آسفالت رنگی میباشد به صورتی که این پیگمنتها همراه آسفالت میکس شده و آسفالت رنگی با کیفیتی میتوان تولید کرد. در تولید آسفالت رنگی نیاز به دستگاههای پیشرفته و نیروی متخصص نمیباشد و خیلی ساده میتوان آسفالت رنگی را  تولید و اجرا نمود.

از آنجائیکه تولید آسفالت در ایران با قیر مشکی متداول میباشد و از قیر بی رنگ به خاطر هزینه های بسیار زیاد آن استفاده نمیشود،تولید آسفالت رنگی فقط به صورت آسفالت قرمز میسر  میباشد که استفاده از پیگمنت بایفروکس قرمز در آسفالت بسیار مناسب، زیبا و مقرون به صرفه نیز بوده و شایان ذکر است تولید آسفالت رنگی با پیگمنتهای بایفروکس  اولین بار توسط شرکت سولار صنعت در تهران اجرا شد که مورد توجه بسیاری از  شهرداران ،پیمانکاران و تولید کنندگان آسفالت قرار گرفت که آسفالت تولید شده مورد تائید شهرداری تهران هم قرار گرفته است.

استفاده از پیگمنتهای بایفروکس به صورت  2 الی 3 درصد وزن سیمان در سیمان سفید ، 3 الی 5 درصد وزن سیمان در سیمان سیاه و در آسفالت 5 درصد وزن کل آسفالت ( معادل قیر مصرفی) توصیه میگردد.

پیگمنتهای اکسید آهن  بایفروکس دارای تنوع رنگی ،دودی،مشکی،قهوه ای،قرمز ،زرد و اکسید کروم سبز میباشد و این پیگمنتها دارای کلیه استانداردهای اروپا بوده و از مقاومت بسیار بالائی در مقابل اشعه  یو وی ،( نور خورشید) برخوردار میباشد و استفاده از این پیگمنتها هیچگونه کاهش مقاومتی برای سیمان،بتن و آسفالت نخواهد داشت.

تعدادی از تولید کنندگانی که از پیگمنتهای بایفروکس استفاده میکنند به شرح زیر میباشد.

تولید کنندگان سنگ مصنوعی: سالار سنگ،گرانیت زرین میبد،کاشی سنگ پرسپولیس،شایان کاشی،سنگ کهربا،فلات سنگ اسیا،پارس گرانیت رفسنجان،سام سنگ،نوین سنگ کیمیا،ایران استون ،زیگورات و ....

تولید کنندگان سنگ دکوراتیو: نما سنگ صدر،هنر سنگ آریا،

سنگ آیداش،آرگستون،آرتیستون ،کی استون، سنگ عقیق

تولید کنندگان کفپوش بتنی: موزائیک میبد،پرن بتن،کفپوش بتن،کاویان بتن،آراکس اردبیل،فیال بتن،پارس جدول،فرآشیان میهن،سماء پروژه ،سیمان بتن، شن زار  و...

تولید کنندگان سفال بام: سفال طبرستان،کانسار آذین و ...

تولید کنندگان آسفالت رنگی: شرکت سولار صنعت ،شهرداری اصفهان،ماکادام شرق، دانشکده کشاورزی گلستان

مجریان کفسازی: فام گستر،آرمه ،تاژنگ،و ...

شرکتهای تولید کننده سیمان رنگی:  سیمان شمال،سیمان شهر کرد،سیمان بنوید،سیمان مسینا،سیمان اردستان، و ...

وهمچنین میتوان از  شرکتهای شیمی بتن،فن آوران بتن ایرانیان ،معدن پودر ،ارس پولاد،جاده سازان سپاهان و ... نام برد.

   خواهشمند است جهت کسب هرگونه اطلاعات ،دریافت نمونه و کاتالوگ تماس حاصل فرمائید.

جهت دیدن کاتالوگ پیگمنتهای بایفروکس به آدرس زیر مراجعه و فایل PDF را ملاحظه فرمائید.

 

http://www.bayferrox.us/product_information/product_literature.cfm

              

با تشکر

 

مدیر فروش و بازاریابی

 

 

سعید باقرآبادی

 

22848326

 

09352255272------09122284366

 

                                         siman.rangi@yahoo.com

 

 

 دنبالک ها: پیگمنت بایفروکس  سیمان رنگی 

Admin Logo
themebox LogoBlog Style Button (80 x 15) - it's perfect for blogs